Heuréka - Ověřeno zákazníky

Decoupage - ubrousková technika

Slevy

Decoupage - ubrousková technika

Decoupage, neboli ubrousková technika je velmi oblíbenou výtvarnou technikou. Je to vlastně dekorování předmětu olepováním. Na předmět se aplikuje lepidlo a následně se na něj lepí ubrousek, rýžový papír nebo speciální decoupage papír. Díky nalepeným motivům lze vytvořit působivé vzory a kompozice, kterými můžete ozdobit rámečky, krabičky, stoly...

Decoupage, neboli ubrousková technika je velmi oblíbenou výtvarnou technikou. Je to vlastně dekorování předmětu olepováním. Na předmět se aplikuje lepidlo a následně se na něj lepí ubrousek, rýžový papír nebo speciální decoupage papír. Díky nalepeným motivům lze vytvořit působivé vzory a kompozice, kterými můžete ozdobit rámečky, krabičky, stoly, židle, a jiné povrchy. Decoupage, ubrousková technika vám umožní vytvářet nové netradiční dekorační prvky, umělecká díla a dárky. Vyberte si nejen ubrouskyrýžové papíry či jejich kombinaciale i materiály a polotovary, s kterými můžete tvořit. Ubrousky i rýžové papíry pro ubrouskovou techniku prodáváme jednotlivě. Jak začít si můžete přečíst v našem článku 10 kroků na perfektní decoupage. Návody a ukázky decoupage – ubrouskové techniky naleznete i na našem blogu.

Zobrazit

Decoupage - ubrousková technika Počet produktů: 1765

Podkategorie

 • Ubrousky a kapesníčky

  Velký výběr ubrousků a kapesníků pro decoupage, ubrouskovou techniku. Celkem téměř 2000 různých vzorů, obrázků a motivů pro všechny příležitosti - vintage, Vánoce, Velikonoce, levandule, růže a mnohé další.

 • Papíry na Decoupage

  Papíry na decoupage s různými motivy, v různých formátech, od výrobců Finmark, StamperiaCraft Consortium a dalších.

 • Rýžové papíry

  Různé rýžové papíry na decoupage. Pro tvoření s kvalitními rýžovými papíry si vyberte z naší široké a stále rostoucí nabídky. Mezi nejvíce zastoupené značky patří ITD Collection a Stamperia.

 • Reprodukce obrazů

  Reprodukce obrazů a fotografií tištěna na křídovém papíře, jehož povrch imituje strukturu plátna. Naleznete tu i zmenšené imitace známých obrazů.

 • Akrylové rámečky a...

  Rámečky z akrylu a clip rámy určené především pro reprodukce, ale i pro ochranu Vašich vytvořených dílek nebo vložení oblíbené fotografie.

 • Papíry krajkové a...

  Tenké ruční papíry s krajkovým vzorem pro decoupage a hedvábné papíry s potiskem.

 • Transfer, papíry a...

  Transfer v technice decoupage je oblíbená metoda pro rychlou dekoraci předmětu daným motivem. Dostupné jsou motivy, daným postupem přímo přenesete "transferujete" na povrch dle vašeho přání tlakem nebo zažehlením. Také tu naleznete pomůcky a papíry , se kterými si tento transfer na dekorované předměty usnadníte nebo s jejich pomocí přenesete vlastní obrázek. Tipy jak postupovat u přenosu vlastního motivu naleznete v článku "transferáza" na našem blogu.

 • Materiál k dekorování

  Různý materiál a předměty, které můžete využít k dekorování ubrousky, rýžovými papíry nebo decoupage papíry. Krabičky, tácy, šperkovnice nebo láhve na víno.

 • Kování ke krabičkám

  Zámečky, hřebíčky, závěsy, háčky, panty, růžky apod. pro předměty k dekorování.

 • Laky, lepidla, média

  Lepidla a laky, které nejvíce využijete při ubrouskové technice. Lepidla a laky na decoupage.

 • Pomůcky - různé

  Ostatní pomůcky na decoupage, ubrouskovou techniku jako jsou štětce, nože, houbičky, závěsy do polystyrenu, špachtle, magnety a další.

 • Pomůcky - dekorační

  Dekorační pomůcky pro techniku decoupage, ubrouskovou techniku i jiné tvořivé techniky.

na stránku
Zobrazeno 1 – 9 z 1765 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 1765 položek