Heuréka - Ověřeno zákazníky

Ostatní barvy

Slevy

Prohlédnuté produkty

Sleva! Pufovací 3D barva s aplikátorem, 20g - bílá Zobrazit větší

Pufovací 3D barva s aplikátorem, 20g - bílá

TEX302001

Nový produkt

Barvy jsou vhodné k plastickému zdobení textilu. Po tepelné úpravě se "nafouknou" a obraz bude plastický (3D efekt). Obsah lahvičky s aplikátorem 20g.

Více informací

45,00 Kč s DPH

-4,00 Kč

49,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Postup: Dovnitř trička vložíme noviny, abychom zamezili prosáknutí barvy. Barvy nanášíme pomocí aplikátoru jako jednotlivé linky nebo houbičkou přes šablonu pro prostorový obraz. Při zahřátí čerstvě nanesené barvy vznikne strukturovaný povrch, pokud necháme barvu 4 - 6 hodin zaschnout, vznikne hladný povrch. 
Nafouknutí provádíme pomocí fénu, žehličky nastavené na teplotu určenou pro konkrétní materiál (zrubu, bez tlaku, na velmi měkké podložce) nebo troubou předehřátou na 130 - 140 ºC. 
Při použití trouby si z trička vyjmeme noviny, položíme ho na plech s pečícím papírem a dáme do trouby na 3 - 4 minuty. Ideální je tričko během pečení sledovat, jakmile budete mít pocit, že barva klesá, okamžitě tričko vyndejte. Při vyšší teplotě nebo delším čase pečení může dojít k znehodnocení barvy, nejprve zpět klesne a potom se začne pálit. Pereme ručně na 40 ºC po rubové straně.  

12 dalších produktů ve stejné kategorii: