Heuréka - Ověřeno zákazníky

Malování a kreslení

Slevy

Prohlédnuté produkty

Sleva! Prostě postava! Zobrazit větší

Prostě postava!

KPZRK1811

Nový produkt

Chcete se naučit kreslit lidi, ale děsí vás anatomie? Možná jste již prolistovali několik knih o anatomii, které působily zmateně a pro praktické účely kreslení postav byly až zbytečně podrobné. Tato publikace není jedna z nich. Je plná jednoduchých návrhů, které vám pomohou s kreslením lidské postavy a anatomií se zabývá, jen pokud je nezbytně třeba. 

Více informací

279,00 Kč s DPH

-20,00 Kč

299,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Kniha obsahuje stovky ilustrací lidských postav v různých pozicích, které vám poslouží jako předlohy. Naučíte se je kreslit se správnými proporcemi tak, abyste byli nakonec schopni vytvořit kresby z vlastní hlavy bez nutnosti obkreslovat ty v této knize. A na rozdíl od jiných knih o anatomii a kreslení postav tato kniha se soustředí stejnou měrou na muže i ženy.

Tento zábavný a názorný průvodce vás naučí, jak efektivně kreslit mužské a ženské postavy bez složitého probírání anatomie. Začnete kreslením hlavy a výrazů tváře, pak se přesunete k tělu, jeho částem a celkovým pózám, a nebude chybět ani postava v pohybu. Najdete zde vše, co ke kreslení postav potřebujete, a nic, co nepotřebujete!

Není to anatomie, ale srozumitelný kurz, který vás naučí kreslit krásné postavy s ideálními proporcemi.

Rozměry 215 x 280 mm, barevná, 140 stran, brožovaná

30 dalších produktů ve stejné kategorii: