Heuréka - Ověřeno zákazníky

Malování a kreslení

Slevy

Prohlédnuté produkty

Nabídka Zdobílci.cz

Nebyl přidán žádný RSS kanál

Sleva! Prostě postava! Zobrazit větší

Prostě postava!

KPZRK1811

Nový produkt

Chcete se naučit kreslit lidi, ale děsí vás anatomie? Možná jste již prolistovali několik knih o anatomii, které působily zmateně a pro praktické účely kreslení postav byly až zbytečně podrobné. Tato publikace není jedna z nich. Je plná jednoduchých návrhů, které vám pomohou s kreslením lidské postavy a anatomií se zabývá, jen pokud je nezbytně třeba. 

Více informací

279,00 Kč s DPH

-20,00 Kč

299,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Kniha obsahuje stovky ilustrací lidských postav v různých pozicích, které vám poslouží jako předlohy. Naučíte se je kreslit se správnými proporcemi tak, abyste byli nakonec schopni vytvořit kresby z vlastní hlavy bez nutnosti obkreslovat ty v této knize. A na rozdíl od jiných knih o anatomii a kreslení postav tato kniha se soustředí stejnou měrou na muže i ženy.

Tento zábavný a názorný průvodce vás naučí, jak efektivně kreslit mužské a ženské postavy bez složitého probírání anatomie. Začnete kreslením hlavy a výrazů tváře, pak se přesunete k tělu, jeho částem a celkovým pózám, a nebude chybět ani postava v pohybu. Najdete zde vše, co ke kreslení postav potřebujete, a nic, co nepotřebujete!

Není to anatomie, ale srozumitelný kurz, který vás naučí kreslit krásné postavy s ideálními proporcemi.

Rozměry 215 x 280 mm, barevná, 140 stran, brožovaná

30 dalších produktů ve stejné kategorii: