Heuréka - Ověřeno zákazníky

Kategorie

Slevy

Dubnová soutěž
o PressBoy a další ceny

Chcete vyhrát nějakou zajímavou cenu? Rádi tvoříte, nebo jen nakupujete, abyste udělali někomu, kdo tvoří radost? Zkuste vyhrát v naší dubnové soutěži.

To nejdůležitější - jak se zúčastnit?

Máme pro Vás kompletní pravidla níže, ale to nejdůležitější je asi následující:

1. Nakupte v období od 5.4.2018 do 2.5.2018 na www.tvorilci.cz zboží za minimálně 300 Kč vč. DPH (bez nákladů na dopravu) a do poznámky k objednávce napište "SOUTĚŽ"

2. Zašlete emailem na adresu tvorilci@tvorilci.cz nějakého svého vytvořeného dílka.

3. Počkejte do 21. května 2018, zda Vám dorazí email, že jste byli vylosováni, a že Vám byla přidělena některá z níže uvedených cen.

Ceny

Ceny, na které se můžete v případě vylosování těšit:

1. PressBoy – Pro v hodnotě:  2546,- Kč

2. Taurus Mini  v hodnotě 1250,- Kč

3. kniha Fantazie od Miki Green v hodnotě 845,- Kč

4. kniha Šití kabelek v hodnotě 239,- Kč

5. kreativní přívěsek Pejsek v hodnotě 120,- Kč

Kompletní pravidla soutěže

 • Organizátor soutěže je FINITA s.r.o., IČ: 25318152, se sídlem Brno, Šrámkova 420/2, PSČ 638 00, kontaktní email: tvorilci@tvorilci.cz.
 • Výhry v podobě věcných cen v celkové hodnotě 5.000,00 Kč je možné uplatnit pouze u společnosti FINITA s.r.o. Ceny, o které soutěžíte, si můžete prohlédnout na našich stránkách, odkazy a seznam cen : https://www.tvorilci.cz/content/51-dubnova-soutez-o-pressboy
 • Soutěž probíhá od 5.4.2018 do 2.5.2018.
 • Soutěže se za splnění podmínek může zúčastnit každá fyzická osoba s výjimkou osob v pracovním poměru k organizátorovi a jejich rodinných příslušníků.
 • Účastník se do soutěže zapojí objednávkou zboží v minimální hodnotě 300,- Kč (bez nákladů na dopravu) v internetovém obchodě www.tvorilci.cz a uhrazením této objednávky (bankovním převodem, v hotovosti nebo dobírkou)nejpozději do 18.5.2018. Svůj souhlas se vstupem do soutěže potvrdí uvedením hesla SOUTĚŽ do poznámky v objednávce. Současně nebo následně pošle emailem fotografii svého dílka, které bude určeno ke zveřejnění na blogu, facebokovém profilu a dalších sociálních sítích organizátora soutěže, a to nejpozději k 2.5.2018.
 • Soutěž potrvá v období od od 5.4.2018 do 2.5.2018 včetně. Vyhlášení výsledků losování proběhne po skončení soutěže, a to 21. 5. 2018. Vítězem se může stát pouze účastník, který splnil všechny uvedené podmínky, tedy zakoupení zboží v internetovém obchodě www.tvorilci.cz v minimální hodnotě 300,- Kč. Uvedení hesla SOUTĚŽ v poznámce objednávky. Zaslání fotografie svého výrobku. Výherce bude kontaktován pomocí e-mailu, který uvedl při objednávce zboží, ohledně způsobu převzetí výhry.
 • Účastí v soutěži výherce souhlasí se zveřejněním křestního jména a místa bydliště pro marketingové účely na sociálních sítích organizátora, např. Dagmar X. z Prahy 7.
 • V případě, že výherce uvede špatný kontakt a organizátorovi se nepodaří výherce vyrozumět, nebo si výherce nepřevezme zásilku s výhrou, či v případě dalších okolností vylučujících uskutečnění plnění výherci, které nezaviní organizátor soutěže, ztrácí výherce nárok na výhru.
 • Výsledky soutěže zveřejněné organizátorem jsou konečné bez možnosti odvolání. Účastníci se soutěže zúčastní s vědomím, že nemohou požadovat ceny v hodnotě vyšší nebo ve větším množství, než jaké určil organizátor, a že nejsou oprávněni požadovat místo vyhrané ceny peněžité nebo jiné plnění. Na ceny ze soutěže neexistuje právní nárok.
 • Účastník účastí v soutěži bere na vědomí, že organizátor bude zpracovávat osobní údaje účastníků (jméno, emailová adresa) za účelem realizace této spotřebitelské soutěže (zejména za účelem evidence účastníků, provedení losování a oznámení výsledků). Po skončení soutěže již tyto osobní údaje nebudou organizátorem zpracovávány za tímto účelem.
 • Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky či pravidla této soutěže, příp. akci přerušit či odložit nebo zrušit. Takové rozhodnutí je účinné ode dne jeho uveřejnění
 • Ze soutěže budou vyřazeny objednávky učiněné v období od 5.4.2018 do 2.5.2018, které nebudou uhrazené, budou stornované nebo zákazník odstoupí od smlouvy.

 

Výherci

budou zveřejněni zde po vylosování...