Heuréka - Ověřeno zákazníky

Kategorie

Slevy

Dubnová soutěž
o PressBoy a další ceny

Chcete vyhrát nějakou zajímavou cenu? Rádi tvoříte, nebo jen nakupujete, abyste udělali někomu, kdo tvoří radost? Zkuste vyhrát v naší dubnové soutěži.

To nejdůležitější - jak se zúčastnit?

Máme pro Vás kompletní pravidla níže, ale to nejdůležitější je asi následující:

1. Nakupte v období od 5.4.2018 do 2.5.2018 na www.tvorilci.cz zboží za minimálně 300 Kč vč. DPH (bez nákladů na dopravu) a do poznámky k objednávce napište "SOUTĚŽ"

2. Zašlete emailem na adresu tvorilci@tvorilci.cz nějakého svého vytvořeného dílka.

3. Počkejte do 21. května 2018, zda Vám dorazí email, že jste byli vylosováni, a že Vám byla přidělena některá z níže uvedených cen.

Ceny

Ceny, na které se můžete v případě vylosování těšit:

1. PressBoy – Pro v hodnotě:  2546,- Kč

2. Taurus Mini  v hodnotě 1250,- Kč

3. kniha Fantazie od Miki Green v hodnotě 845,- Kč

4. kniha Šití kabelek v hodnotě 239,- Kč

5. kreativní přívěsek Pejsek v hodnotě 120,- Kč

Kompletní pravidla soutěže

 • Organizátor soutěže je FINITA s.r.o., IČ: 25318152, se sídlem Brno, Šrámkova 420/2, PSČ 638 00, kontaktní email: tvorilci@tvorilci.cz.
 • Výhry v podobě věcných cen v celkové hodnotě 5.000,00 Kč je možné uplatnit pouze u společnosti FINITA s.r.o. Ceny, o které soutěžíte, si můžete prohlédnout na našich stránkách, odkazy a seznam cen : https://www.tvorilci.cz/content/51-dubnova-soutez-o-pressboy
 • Soutěž probíhá od 5.4.2018 do 2.5.2018.
 • Soutěže se za splnění podmínek může zúčastnit každá fyzická osoba s výjimkou osob v pracovním poměru k organizátorovi a jejich rodinných příslušníků.
 • Účastník se do soutěže zapojí objednávkou zboží v minimální hodnotě 300,- Kč (bez nákladů na dopravu) v internetovém obchodě www.tvorilci.cz a uhrazením této objednávky (bankovním převodem, v hotovosti nebo dobírkou)nejpozději do 18.5.2018. Svůj souhlas se vstupem do soutěže potvrdí uvedením hesla SOUTĚŽ do poznámky v objednávce. Současně nebo následně pošle emailem fotografii svého dílka, které bude určeno ke zveřejnění na blogu, facebokovém profilu a dalších sociálních sítích organizátora soutěže, a to nejpozději k 2.5.2018.
 • Soutěž potrvá v období od od 5.4.2018 do 2.5.2018 včetně. Vyhlášení výsledků losování proběhne po skončení soutěže, a to 21. 5. 2018. Vítězem se může stát pouze účastník, který splnil všechny uvedené podmínky, tedy zakoupení zboží v internetovém obchodě www.tvorilci.cz v minimální hodnotě 300,- Kč. Uvedení hesla SOUTĚŽ v poznámce objednávky. Zaslání fotografie svého výrobku. Výherce bude kontaktován pomocí e-mailu, který uvedl při objednávce zboží, ohledně způsobu převzetí výhry.
 • Účastí v soutěži výherce souhlasí se zveřejněním křestního jména a místa bydliště pro marketingové účely na sociálních sítích organizátora, např. Dagmar X. z Prahy 7.
 • V případě, že výherce uvede špatný kontakt a organizátorovi se nepodaří výherce vyrozumět, nebo si výherce nepřevezme zásilku s výhrou, či v případě dalších okolností vylučujících uskutečnění plnění výherci, které nezaviní organizátor soutěže, ztrácí výherce nárok na výhru.
 • Výsledky soutěže zveřejněné organizátorem jsou konečné bez možnosti odvolání. Účastníci se soutěže zúčastní s vědomím, že nemohou požadovat ceny v hodnotě vyšší nebo ve větším množství, než jaké určil organizátor, a že nejsou oprávněni požadovat místo vyhrané ceny peněžité nebo jiné plnění. Na ceny ze soutěže neexistuje právní nárok.
 • Účastník účastí v soutěži bere na vědomí, že organizátor bude zpracovávat osobní údaje účastníků (jméno, emailová adresa) za účelem realizace této spotřebitelské soutěže (zejména za účelem evidence účastníků, provedení losování a oznámení výsledků). Po skončení soutěže již tyto osobní údaje nebudou organizátorem zpracovávány za tímto účelem.
 • Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky či pravidla této soutěže, příp. akci přerušit či odložit nebo zrušit. Takové rozhodnutí je účinné ode dne jeho uveřejnění
 • Ze soutěže budou vyřazeny objednávky učiněné v období od 5.4.2018 do 2.5.2018, které nebudou uhrazené, budou stornované nebo zákazník odstoupí od smlouvy.

 

Výherci

Losování proběhlo dne 21.5.2018. Do slosování bylo zařazeno 35 objednávek, které splnily pravidla soutěže.

Vylosovaní výherci:

1. PressBoy – Pro v hodnotě:  2546,- Kč                               Ivana. B. - Louny, obj. č. 25240

2. Taurus Mini  v hodnotě 1250,- Kč                                      Alena P. - Hradec Králové, obj. č. 25239

3. kniha Fantazie od Miki Green v hodnotě 845,- Kč              Iveta H. - Hranice, obj. č. 25050

4. kniha Šití kabelek v hodnotě 239,- Kč                                  Eva S. - Dětmarovice, obj. č. 25243

5. kreativní přívěsek Pejsek v hodnotě 120,- Kč                     Žaneta P. - Dobruška, obj. č. 25238

 Výherci budou vyrozuměni elektronicky a výhra jim bude zaslána na jejich adresu.

Gratulujeme výhercům a děkujeme všem zúčastněným za účast a zaslané fotografie jejich výtvorů.